Iнформація для побутових споживачів, які бажають розраховуватись за електричну енергію за зонними тарифами

Побутовий споживач має право самостійно придбати багатотарифний засіб обліку електричної енергії. У такому разі після придбання багатотарифного засобу обліку електричної енергії він може надати електророзподільному підприємству цей засіб обліку та паспорт на нього, а також замовити в електророзподільного підприємства послугу з облаштування вузла обліку (в калькуляції якої не враховується вартість засобу обліку електророзподільного підприємства) та оплатити її.

Електророзподільне підприємство (електропостачальник) протягом 3 днів у містах та 5 днів у сільській місцевості від дня оплати побутовим споживачем послуги з облаштування вузла обліку має встановити необхідний засіб обліку та перевести побутового споживача на розрахунки за електричну енергію за вибраним ним видом тарифу на електричну енергію (двозонним або тризонним).

Електророзподільне підприємство не має права відмовити побутовому споживачу у встановленні придбаного ним багатофункціонального (багатотарифного) засобу обліку електричної енергії, технічні характеристики якого відповідають рекомендаціям електророзподільного підприємства.

 

13.02.2021