Статьи

Строительство новых солнечных и ветровых станций запрещено Кабмином

06.05.2020

Антикризисный энергетический штаб одобрил ряд шагов для преодоления кризиса в энергетической отрасли. Об этом сообщила врио министра энергетики Ольга Буславец. По словам главы министерства ..

Читать далее...

Затвердження ставок приєднання на 2020 р.

23.11.2019

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ: 1. Затвердити ставки плати за стандартне приєднання на 2020 рік для всіх операторів сис ..

Читать далее...

Щодо тарифів на електроенергію для побутових споживачів, диференційованих за періодами часу

27.06.2019

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що тарифи на електроенергію для побутових споживачів ( ..

Читать далее...

ЗАДАЙТЕ ВОПРОС

Отправьте нам свой вопрос и мы с Вами свяжемся!

Закрыть окно

Статьи

Чи є необхідність переукладати договору про користування електричною енергією з фізичною особою через три роки його дії?

Чи є необхідність переукладати договору про користування електричною енергією з фізичною особою через три роки його дії?

Відповідно до абзаців першого та другого пункту 3 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 № 1357, споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією між споживачем і енергопостачальником, що розробляється енергопостачальником згідно з Типовим договором про користування електричною енергією (додаток 1 до цих Правил) і укладається на три роки.

 

Договір про користування електричною енергією вважається продовженим на рік, якщо за місяць до закінчення зазначеного терміну жодна із сторін не заявила про розірвання договору або про внесення до нього змін.

 

Таким чином, після закінчення трирічного строку дії та за умови, що жодна із сторін не заявила про розірвання договору або про внесення до нього змін, договір буде продовжено на наступний четвертий рік. При цьому (оскільки змін до договору не вносилось) цей договір буде містити зазначену вище норму щодо умов його пролонгації. Тобто у разі, якщо за місяць до закінчення четвертого року дії договору жодною із сторін не буде  заявлено про розірвання або внесення до нього змін, договір буде вважатись продовженим на наступний п’ятий рік.

 

Враховуючи зазначене, договір про користування електричною енергією вважається пролонгованим на кожний наступний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодна із сторін не заявила про розірвання або внесення до нього змін.