Статьи

Затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2019 р.

17.01.2019

Для Харкiвськоi областi 3 категоріі надійності електропостачання становлять: 1-го та 2-го ступеня (до 50 кВт) мiсто  3280,8 грн. з ПДВ . 1-го та 2-го ступеня (до 50 кВт) селище 4449,6 ..

Читать далее...

В Украине отменили ночной тариф на электроэнергию для юридических лиц

16.01.2019

Национальная комиссия госрегулирования энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) отменила ночной тариф на поставку электроэнергии для юридических лиц с 1 января 2019 года. Об этом говорится в с ..

Читать далее...

В Нацкомиссии объяснили как будут переходить на новую модель рынка электричества

02.01.2019

Бытовые потребители в новой модели розничного рынка будут заключать договоры о предоставлении услуг по распределению и поставке электрической энергии. Об этом в Facebook написала председа ..

Читать далее...

ЗАДАЙТЕ ВОПРОС

Отправьте нам свой вопрос и мы с Вами свяжемся!

Закрыть окно

Статьи

Чи є необхідність переукладати договору про користування електричною енергією з фізичною особою через три роки його дії?

Чи є необхідність переукладати договору про користування електричною енергією з фізичною особою через три роки його дії?

Відповідно до абзаців першого та другого пункту 3 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 № 1357, споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією між споживачем і енергопостачальником, що розробляється енергопостачальником згідно з Типовим договором про користування електричною енергією (додаток 1 до цих Правил) і укладається на три роки.

 

Договір про користування електричною енергією вважається продовженим на рік, якщо за місяць до закінчення зазначеного терміну жодна із сторін не заявила про розірвання договору або про внесення до нього змін.

 

Таким чином, після закінчення трирічного строку дії та за умови, що жодна із сторін не заявила про розірвання договору або про внесення до нього змін, договір буде продовжено на наступний четвертий рік. При цьому (оскільки змін до договору не вносилось) цей договір буде містити зазначену вище норму щодо умов його пролонгації. Тобто у разі, якщо за місяць до закінчення четвертого року дії договору жодною із сторін не буде  заявлено про розірвання або внесення до нього змін, договір буде вважатись продовженим на наступний п’ятий рік.

 

Враховуючи зазначене, договір про користування електричною енергією вважається пролонгованим на кожний наступний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодна із сторін не заявила про розірвання або внесення до нього змін.